Цікаві лоти на площадці Прозорро.Продажі

  • 19.11.2020

За площею лісів Україна посідає дев’яте місце в Європі та шосте за лісом. Площа лісу перевищує 10,4 млн. Га. Державна лісова служба управляє 7,6 мільйона гектарів, покриваючи понад 73% лісової площі та продаючи ліс, що залишився, після вирубки лісів.

Але цей ринок не має торгових норм та законодавчих вимог. Тому Державна лісова служба уклала угоду з Prozorro.Sales sale.ueex.com.ua, відкритою системою торгів через Інтернет з продажу деревини на аукціонах такого характеру.

Prozorro було обрано, оскільки ця система встановлює єдині правила для всіх учасників. Крім того, система залучає велику кількість потенційних покупців, як підприємств, так і приватних осіб. Ця схема була розпочата у 2016 році під егідою Міністерства економіки, Національного банку та Єдиного фонду гарантування вкладів.

Це спроба реструктуризувати українську економіку та ринки через відкриті та прозорі аукціони. Спочатку система використовувалася не лише як платформа для продажу ліквідних банківських активів, але з часом додавалися пропозиції щодо оренди конфіскованого майна, нерухомості та землі. Наразі «Рівня» продала або здала в оренду 10 мільярдів об’єктів нерухомості на платформі. Більшість споживачів аукціону — це державні підприємства, державні заповідники, міста та села.

Як працює ProzorroSales

Система працює за дворівневим типом. Це означає, що на першому рівні Prozorro працює як база даних для архівування всіх частин, адмініструє весь процес торгів, є основною платформою торгів і забезпечує безперебійну роботу.

Другий рівень складається з офіційних торгових платформ, які є офіційними та акредитованими платформами, які функціонують як платформи для роботи з клієнтами та клієнтами, забезпечуючи якісні послуги платформи, підтримку клієнтів та доступ до лотів.

Як взяти участь у торгівлі?

Оскільки система не надає таких послуг і служить лише платформою для незалежного оцінювання лотів та переможців, Prosoro не може зареєструватися і може зареєструватися на одній з 50 торгових платформ.

Однією з них є Українська універсальна біржа sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel.

UUB — це офіційна платформа, визнана Міністерством економіки. Вперше сайт був запущений в 1996 році як організація обмінних служб. А з моменту створення Prozorro у 2016 році UUB приєднався до програми як торгова платформа. Через UUB ви можете скористатися допомогою досвідчених менеджерів, які можуть переглядати всі деталі в Prozorro, отримувати сповіщення про нові аукціони, відповідати на запитання та давати поради щодо аукціонів.

Процес торгів полягає в наступному

1. Клієнт заробляє велику суму грошей на продажу, показуючи депозит, документи, необхідні для участі, стартову ціну та збільшену суму.

2. Веб-сайт надсилає повідомлення зареєстрованим клієнтам.

3. Покупець повинен надіслати документи та заставу, а потім подати заявку на участь, представивши свою ціну.

4. Аукціон розпочнеться після закриття заявок. У цьому випадку учасники мають обмежений час, щоб збільшити свою пропозицію. Коли є лише один учасник, він автоматично стає переможцем і пропонує придбати цей запас за початковою ціною.

5. Весь процес відбувається анонімно, тому кількість учасників ніхто не знає. Система автоматично вибирає переможця на основі найвищої ставки.

6. Заключний етап — укладення угоди між клієнтом та переможцем.

live-d

E-mail : anton@buylink.pro