Как начать работать с порталом Прозорро

  • 23.12.2021

Начать работу в системе электронных государственных закупок может практически каждый. Есть определенные особенности, с которыми вам следует познакомиться, однако в перспективе перед вами реально будут открываться довольно интересные возможности. На данном этапе анализ открытых торгов может помочь вам получить наилучшие результаты, поэтому следует внимательнее относиться к соответствующей системе. Такого рода торги могут предоставить вам все для того, чтобы вы могли принять участие в системе. Как только вы начнете относиться к открытым торгам более внимательно, перед вами регулярно будут открываться определенные интересные перспективы. Все это на практике может помочь вам решать актуальные вопросы и создаст еще больше перспектив.

Розстрочка та кредит: у чому різниця?

  • 07.11.2021

Кредит – не єдиний спосіб купити потрібну річ чи послуги за банківські гроші. Є й інший зручний продукт – розстрочка. Не можна сказати, що якийсь варіант хороший, а якийсь поганий. Ви можете купити нове авто в розстрочку або ж скористатися послугою кредитування. Чим відрізняється розстрочка та кредит, ми розглянемо у матеріалі нижче.

Українська енергетична біржа як джерело вартості природного газу

  • 24.05.2021

З допомогою Української енергетичної біржі формуються державні цінові орієнтири на енергоресурси. В системі створені максимально сприятливі умови для торгівлі, організації комфортних умов співпраці всіх сторін торгових операцій. З допомогою біржових інструментів, котрими користуються на УЄБ, тіньові корупційні механізми не можуть вплинути на результат торгів та ціни не зростають без серйозних причин.

Продаж необробленої деревини через відкриті аукціони – чому це вигідно

  • 22.12.2020

Сьогодні покупці деревини можуть отримати матеріал тільки через електронний аукціон. Нововведення з’явилося у 2020 році. З того часу торги необробленою деревиною показали високий результат. Їх обсяг постійно зростає, що свідчить про інтерес з боку учасників ринку та вихід його з тіні. Дізнатись, які лоти виставляються на продажу, ціни необробленої сировини та отримати іншу інформацію можна за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-zhitomiri-na-prozorrosale/.

Актуальна система торгівлі деревиною

  • 29.11.2020

Система торгівлі деревиною може принести вам цкіаві результати, адже наразі все проходить у цілковито відкритому форматі. Це призвело до того, що тепер долучитись до торгів може фактично кожен з учасників, а значить ви можете розраховувати на якісні результати від процесу. В перспективі торги дозволять вам оптимізувати процес та вийти саме на ті результати, котрі були необхідні.

Цікаві лоти на площадці Прозорро.Продажі

  • 19.11.2020

За площею лісів Україна посідає дев’яте місце в Європі та шосте за лісом. Площа лісу перевищує 10,4 млн. Га. Державна лісова служба управляє 7,6 мільйона гектарів, покриваючи понад 73% лісової площі та продаючи ліс, що залишився, після вирубки лісів.

Але цей ринок не має торгових норм та законодавчих вимог. Тому Державна лісова служба уклала угоду з Prozorro.Sales sale.ueex.com.ua, відкритою системою торгів через Інтернет з продажу деревини на аукціонах такого характеру.

Prozorro було обрано, оскільки ця система встановлює єдині правила для всіх учасників. Крім того, система залучає велику кількість потенційних покупців, як підприємств, так і приватних осіб. Ця схема була розпочата у 2016 році під егідою Міністерства економіки, Національного банку та Єдиного фонду гарантування вкладів.

Це спроба реструктуризувати українську економіку та ринки через відкриті та прозорі аукціони. Спочатку система використовувалася не лише як платформа для продажу ліквідних банківських активів, але з часом додавалися пропозиції щодо оренди конфіскованого майна, нерухомості та землі. Наразі «Рівня» продала або здала в оренду 10 мільярдів об’єктів нерухомості на платформі. Більшість споживачів аукціону — це державні підприємства, державні заповідники, міста та села.

Як працює ProzorroSales

Система працює за дворівневим типом. Це означає, що на першому рівні Prozorro працює як база даних для архівування всіх частин, адмініструє весь процес торгів, є основною платформою торгів і забезпечує безперебійну роботу.

Другий рівень складається з офіційних торгових платформ, які є офіційними та акредитованими платформами, які функціонують як платформи для роботи з клієнтами та клієнтами, забезпечуючи якісні послуги платформи, підтримку клієнтів та доступ до лотів.

Як взяти участь у торгівлі?

Оскільки система не надає таких послуг і служить лише платформою для незалежного оцінювання лотів та переможців, Prosoro не може зареєструватися і може зареєструватися на одній з 50 торгових платформ.

Однією з них є Українська універсальна біржа sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel.

UUB — це офіційна платформа, визнана Міністерством економіки. Вперше сайт був запущений в 1996 році як організація обмінних служб. А з моменту створення Prozorro у 2016 році UUB приєднався до програми як торгова платформа. Через UUB ви можете скористатися допомогою досвідчених менеджерів, які можуть переглядати всі деталі в Prozorro, отримувати сповіщення про нові аукціони, відповідати на запитання та давати поради щодо аукціонів.

Процес торгів полягає в наступному

1. Клієнт заробляє велику суму грошей на продажу, показуючи депозит, документи, необхідні для участі, стартову ціну та збільшену суму.

2. Веб-сайт надсилає повідомлення зареєстрованим клієнтам.

3. Покупець повинен надіслати документи та заставу, а потім подати заявку на участь, представивши свою ціну.

4. Аукціон розпочнеться після закриття заявок. У цьому випадку учасники мають обмежений час, щоб збільшити свою пропозицію. Коли є лише один учасник, він автоматично стає переможцем і пропонує придбати цей запас за початковою ціною.

5. Весь процес відбувається анонімно, тому кількість учасників ніхто не знає. Система автоматично вибирає переможця на основі найвищої ставки.

6. Заключний етап — укладення угоди між клієнтом та переможцем.

Електронна платформа — Прозорро.Продажі

  • 30.10.2020

Платформа електронної комерції — це універсальна система, призначена для виявлення інших служб, що покращують послуги для громадян та бізнесу. Послуги можуть розвиватися центральним урядом шляхом створення потреб місцевих громад (так звані регіональні служби) та національних служб (так звані центральні служби).

Можливість реалізувати майно боржників, які оголосили себе банкрутами через віртуальну майданчик Прозорро.Продажі

  • 02.10.2020

До недавнього часу кредитори часто використовували шахрайські схеми, які дозволяли їм отримують подвійну вигоду від реалізації вилученого у банкрутів майна. Це було доступним за рахунок використання всіляких шахрайських схем.

Реалізація необробленої деревини на території України через віртуальну державну майданчик Прозорро.Продажі

  • 04.09.2020

Ринок реалізації необробленої деревини на території України останнім часом зазнав істотних змін, причому в кращу сторону. Це стало можливим завдяки внесенню право в українське законодавство.

Сектор закупівель На Порталі Прозорро

  • 28.08.2020

Сучасні закупівлі на порталі Прозорро можуть принести вам досить цікаві результати, адже саме в цьому сегменті ринку ви можете відкрити для себе деякі нові можливості, які раніше були закриті.  Суть системи закупівель на порталі Прозорро полягає саме в тому, що тут ви отримуєте певні можливості для розвитку власного проекту, що може подарувати вам досить цікаві інструменти.